کروبیان آسمان اخبار جایزه سریال برنامه

کروبیان: آسمان اخبار جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش تلویزیون

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ همچنان عروسک خیمه شب بازی پوتین است / هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون گفت هنوز هم بر سر این حرفش در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ است که گفته بود اگر ترامپ پیروز شود “عروسک خیمه‌شب بازی” پوتین خواهد بود

ترامپ همچنان عروسک خیمه شب بازی پوتین است / هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون: ترامپ همچنان عروسک خیمه شب بازی پوتین است

عبارات مهم : پوتین

هیلاری کلینتون گفت هنوز هم بر سر این حرفش در جریان مسابقه های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ است که گفته بود اگر ترامپ پیروز شود “عروسک خیمه شب بازی” پوتین خواهد بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه هیل، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا و رقیب دموکرات دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری این کشور در مصاحبه ای با پایگاه خبری “Mother Jones” در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان بر ادعای مطرح شده است در مناظره های ریاست جمهوری سال گذشته پابرجاست، گفت: من نمی دانم که چگونه مدیر جمهوری آمریکا با توجه به تمامی نگرانی ها راجع به مساله انتخابات در دیداری که اخیرا با پوتین داشته حرفای او را راجع به دخالت نکردن در انتخابات باور کرده است.

ترامپ همچنان عروسک خیمه شب بازی پوتین است / هیلاری کلینتون

ترامپ گفته بود: هر زمانی که پوتین مرا می دید، می گفت من این کار را نکردم و من واقعاً بر این باورم که به من راست می گفت.

هیلاری کلینتون در ادامه مصاحبه اش با اشاره به اظهارنظرهای اخیر ترامپ گفت: قکر نمی کنم او تا این حد راحت لوح باشد . بلکه فکر می کنم او امیوار است که ما احمق و راحت لوح باشیم یا حداقل کسانی که حامی او هستند اینطور باشند ولی این یک حمله سایبری جدی به آمریکا است.

هیلاری کلینتون گفت هنوز هم بر سر این حرفش در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ است که گفته بود اگر ترامپ پیروز شود “عروسک خیمه‌شب بازی” پوتین خواهد بود

کلینتون در ادامه مصاحبه خود با اشاره به اینکه دلواپس مشروعیت انتخابات ۲۰۱۶ آمریکاست، گفت: من بر این باورم که روشی جهت التیام نگرانی ها در مورد سیاست های آمریکا وجود ندارد. اقداماتی از سوی دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا راجع به ارائه مواردی در استیضاح مدیر جمهور نیز مطرح شده است است ولی روشی جهت این منظور در این سیستم نداریم. به همین علت است که من به دنبال کمیسیون مستقل جهت این منظور هستم. من فکر می کنم که ما باید این تحقیقات را ادامه دهیم. مساله مطرح کردن استیضاح ترامپ هنوز در مراحل اولیه خود است.

وزیر امور خارجه سابق آمریکا همچنین اعلام کرد که مدیر جمهوری آمریکا به انتقادهای بعد از انتخابات از جانب هیلاری کلینتون به شدت وسواس پیدا کرده است.

وی ادامه داد: من می خواهم همچنان به انتقادهای علیه ترامپ ادامه دهم. او مدت زیادی را صرف توئیت کردن و بازی گلف می کند صادقانه بگوییم چطور میان گلف و توئیت، کاری انجام می شود؟ اصل عنوان این است.

ترامپ همچنان عروسک خیمه شب بازی پوتین است / هیلاری کلینتون

اظهار نظرهای هیلاری کلینتون بعد از آن مطرح شد که ترامپ در توئیتی بار دیگر به هیلاری کلینتون انتقاد کرده و او را عالی ترین و بزرگترین بازنده در تمامی دوران ها خواند.

واژه های کلیدی: پوتین | آمریکا | کلینتون | انتخابات | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | هیلاری کلینتون | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog