کروبیان آسمان اخبار جایزه سریال برنامه

کروبیان: آسمان اخبار جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش تلویزیون

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد اگر به دموکراسی اعتقاد داشت آیا مردم را خس و خاشاک نامید / غلامرضا انصاری

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اگر احمدی‌نژاد اعتقاد به آزادی و دموکراسی بود آیا زمانی مردم را خس و خاشاک می‌نامید؟ بعضی از افراد که نقد قانونی و منصفانه به ایشان

احمدی‌نژاد اگر به دموکراسی اعتقاد داشت آیا مردم را خس و خاشاک نامید / غلامرضا انصاری

غلامرضا انصاری: احمدی نژاد اگر به دموکراسی اعتقاد داشت آیا مردم را خس و خاشاک نامید

عبارات مهم : اسلامی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اگر احمدی نژاد اعتقاد به آزادی و دموکراسی بود آیا زمانی مردم را خس و خاشاک می نامید؟ بعضی از افراد که نقد قانونی و منصفانه به ایشان داشتند هنوز در زندان ها به سر می برند.

غلامرضا انصاری از اعضای شورای مرکزی حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی در گفت وگو با اعتمادآنلاین راجع به شیوه برخود با محمود احمدی نژاد مدیر جمهوری سابق اظهار کرد: مسئله روانی ایشان از زمانی که روی کارآمد مشخص بود. بیش از ۱۲۰ نفر از متخصص های رشته های متفاوت پزشکی رسماً نامه نوشتند و اشاره کردند که ایشان نیاز به مراجعه به روان دکتر دارد ولی متأسفانه گوش شنوایی نبود و ۸ سال در ابعاد متفاوت سیاسی، اقتصادی جهت کشور فاجعه ایجاد شد.

احمدی‌نژاد اگر به دموکراسی اعتقاد داشت آیا مردم را خس و خاشاک نامید / غلامرضا انصاری

این فعال سیاسی اصلاح طلب تأکید کرد: واقعیت این است که این خسارت هایی که به وسیله احمدی نژاد به کشور وارد شده است قابل جبران نیست.

انصاری گفت: شعار انقلاب اسلامی ما استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و آرزوی همه انقلابی ها و همه کسانی که پیرو امام (ره) هستند این بوده که ما زندان ها را تبدیل به دانشگاه کنیم. بر این اساس قطعاً ما با برخورد قضایی و برخورد سلبی جهت هیچ انسانی موافق نیستیم. ولی به هر صورت در کفاره حمایتی که اصولگرایان در طول هشت سال گذشته از جریان احمدی نژاد داشتند حالا هم خودشان وهم کل کشور آسیب دیده است.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اگر احمدی‌نژاد اعتقاد به آزادی و دموکراسی بود آیا زمانی مردم را خس و خاشاک می‌نامید؟ بعضی از افراد که نقد قانونی و منصفانه به ایشان

او ادامه داد: امیدواریم تجربه تلخی که در جریان یک دست کردن کل حاکمیت به وسیله اصولگرایان در دوره نهم و دهم اتفاق افتاد درس عبرتی جهت آیندگان باشد و با صبر و تحمل و با پاسخ منطقی تلاش شود که جامعه آگاهی پیدا کند و از یک سوراخ مؤمن دو بار گزیده نشود. امیدواریم که تجربه تلخ و آینده شومی که در کشور ایجاد شد در آینده تکرار نشود.

انصاری تصریح کرد: ما معتقدیم که در یک فضای آزاد، یک فضای گفتمانی و منطقی اصلاحات به پیش می رود. ما بااینکه هوچی گری و شارلاتانیزم و حرکت های غیرمنطقی و خشن به وسیله هرکسی، مخالفیم و معتقدیم که حاکمیت آنارشیسم، پوپولیسم و جنجال جهت کشور مضر است و به هر صورت باید به سمتی برویم که برخوردها منطقی و در چارچوب هنجارهای پذیرفته شده است و قانونی باشد.

عضو شورای مرکز حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی اظهار کرد: قطعاً بنده به عنوان یک اصلاح طلب نه شیوه احمدی نژاد را می پسندم و نه اعتقاد به برخورد تند و خشن دارم.

احمدی‌نژاد اگر به دموکراسی اعتقاد داشت آیا مردم را خس و خاشاک نامید / غلامرضا انصاری

او افزود: ولی باید گفت اگر احمدی نژاد اعتقاد به آزادی و دموکراسی بود آیا زمانی مردم را خس و خاشاک می نامید؟ از کسانی که نقد قانونی و منصفانه به ایشان داشتند هنوز در زندان ها به سر می برند. اگر قرار به دفاع از آزادی بود در همان زمانی که در قدرت قرار داشت باید این کار را می کرد و نه حالا که تخلفات گسترده دوران حاکمیتی او اتفاق افتاده و تنها بخش ناچیزی از تخلفاتش به وسیله قوه قضاییه پیگیری می شود، صدایش درآمده و شعار آزادی و دفاع از حقوق شهروندی می دهد.

واژه های کلیدی: اسلامی | احمدی نژاد | انقلاب اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog