کروبیان آسمان اخبار جایزه سریال برنامه

کروبیان: آسمان اخبار جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش تلویزیون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیروزی استقلال را به قائدی تقدیم می کنم / شفر

سرمربی استقلال تهران، پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان و افزایش به فینال جام حذفی را به مهدی قائدی تقدیم کرد.

پیروزی استقلال را به قائدی تقدیم می کنم / شفر

شفر: پیروزی استقلال را به قائدی تقدیم می کنم

عبارات مهم : آبادان

سرمربی استقلال تهران، پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان و افزایش به فینال جام حذفی را به مهدی قائدی تقدیم کرد.

به گزارش مهر، وینفرد شفر عصر امروز بعد از پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در جام حذفی و افزایش به فینال در نشست خبری آخر بازی اظهار کرد: این پیروزی را به مهدی قائدی، بازیکن جوان تیم ما که اکنون در بیمارستان خوابیدن است تقدیم می کنم و امیدوارم این بازیکن جوان به زودی به میادین بازگردد و بتواند به صورت ثابت جهت ما بازی کند.

پیروزی استقلال را به قائدی تقدیم می کنم / شفر

وی افزود: هماهنگونه که هفته قبل نیز اعلام کردم من عاشق تیم خود هستم. ۳۰ سال که در جاهای متفاوت دنیا مربیگری می کنم ولی این تیم استقلال، شخصیت بسیار بزرگی دارد و تیم بسیار بزرگی است.

شفر ادامه داد: قبل از این مسابقه عصبی بودم و فکر می کردم حتی ممکن است این بازی را در برابر صنعت نفت آبادان واگذار کنیم.

سرمربی استقلال تهران، پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان و افزایش به فینال جام حذفی را به مهدی قائدی تقدیم کرد.

سرمربی استقلال گفت: روحیه و کار تیمی ما در این بازی فوق العاده بود. خوشحالم در برابر برزیل بازی کردیم و به پیروزی دست یافتیم البته من در زمانی که سرمربی تیم ملی کامرون بودم در پاریس موفق به شکست برزیل شده است بود.

شفر بیان کرد: بازی مشکل در برابر صنعت نفت آبادان داشتیم. با توجه شرایط بازی و هواداران پرشوری که نفت آبادان از آنها استفاده می کرد بازی مشکل بود. آنها روی توپ های بلند، بسیار خطرناک بودند ولی خوشبختانه خط دفاع و هافبک ما به خوبی در این خصوص موفق عمل کرد و باید به کی روش بابت داشتن این بازیکنان که می تواند از آنها در تیم ملی استفاده کند تبریک بگویم.

وی با اشاره به اینکه این پیروزی را به هواداران پرشور خود نیز تقدیم می کنم، عنوان کرد: استقلال تیم بزرگی است و نه تنها در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ایران؛ بلکه در کل دنیا و حتی در آلمان هوادار دارد.

پیروزی استقلال را به قائدی تقدیم می کنم / شفر

سفر با بیان اینکه ما نیاز به بازیکن جدیدی داریم ولی هنوز موفق به جذب بازیکن نشده ایم، افزود: من جلسه ای با مدیرعامل کلوب خواهم داشت و امیدوارم تا فردا عنوان جذب بازیکن جهت ما مشخص شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: خوشبختانه بازیکنان استقلال با ۱۰۰ درصد توان در این بازی ها ظاهر شده است اند. جهت نمونه امید نورافکن در ابتدای بازی در سمت راست بازی کرد ولی در ۲۰ دقیقه آخر بازی به سمت چپ رفت و توانست فشار خوبی به حریف وارد کند.

سرمربی استقلال تهران، پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان و افزایش به فینال جام حذفی را به مهدی قائدی تقدیم کرد.

شفر ادامه داد: احساس خوبی داشتیم که در برابر این همه هوادار پرشور و حمایت بی نظیر آنها از تیمشان بازی کردم. شاید اکنون تیم حریف در رختکن بسیار ناراحت است ولی من جهت آنها در ادامه مسابقه های لیگ برتر آرزی موفقت می کنم.

وی بیان کرد: ما در این بازی یک اشتباه داشتیم که همان توپ تبدیل به ضد حمله شد و بازیکنان حریف آن را به گل تبدیل کردند.

پیروزی استقلال را به قائدی تقدیم می کنم / شفر

شفر با بیان اینکه همه بازیکنان استقلال در این بازی بسیار عالی ظاهر شدند، تصریح کرد: امید ابراهیمی در این بازی بسیار فوق العاده بازی کرد و به خوبی پاس داد و بازیسازی کرد.

وی گفت: امروز یک گام بلند برداشتیم جهت حضور در فینال لیگ برتر. شنیدم که محل برگزاری بازی فینال ۱۰ دقیقه با آبادان فاصله دارد. امیدواریم که در فینال هم خوب باشیم و در کنار این مردم که بسیار دوست داشتنی هستند، باشیم.

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این سئوال که آیا در طول بازی به داور اعتراض می کرد، خطاب به خبرنگار سئوال کننده گفت: من آلمانی صحبت می کردم، شما چگونه متوجه شدید؟ واقعا بعضی سئوالات خبرنگاران غافلگیر کننده هست. امروز داور به همراه کمک های خود قضاوت بسیار خوبی داشتم و من از آن راضی بودم. من فقط هنگامی که بازیکنانم توپ از دست می دادند سر آنها فریاد می کشیدم. داور امروز کسی است که فینال بازی های المپیک را قضاوت کرده و امروز بسیار باتجربه و خوب قضاوت کرد.

شفر در خصوص استفاده از مهدی رحمتی در این بازی و بازی های گذشته نیز گفت: بارها اعلام کرده ام که بازی های حذفی جهت رحمتی و بازی های لیگ برتر جهت سید حسین حسینی هست. من دو بازی در لیگ برتر به مهدی رحمتی بازی دادم تا اگر خوب باشد در این بازی مهم حام حذفی هم از وی استفاده کنم. همه دیدند که وی خوب بود ولی در بازی بعدی بازهم حسینی به میدان می رود. من هر لحظه با بازیکنان خود صادق بوده ام و باید اعلام کنم که ما دو دروازه بان خیلی خوب داریم.

وی در خصوص طولانی شدن روند جذب بازیکن خارجی نیز گفت: یکی از پرسشها استقلال جهت جذب بازیکن این است که پنجره نقل و انتقالات بسته شده است است و ما تنها می توانیم بازیکن آزاد به خدمت بگیریم. هر بازیکنی را بخواهیم جذب کنیم ابتدا باید فیلم هایش را مشاهده کنم در عین حال که بعضی ها هم خیلی گران قمیت بودند بنابراین در این شرایط استفاده از ماشین داخلی بسیار بهتر است.

شفر ادامه داد: ما قصد داریم بازیکن ارزان قمیت بگیریم ولی معلوم نیست چه بازیکن با این شرایط بتواند جهت ما موثر باشد. شاید بعضی بازیکنان دو تا سه ماه است که تمرین نکرده اند هر چند بازیکن حرفه ای در این شرایط خود تمرین می کند تا از شرایط مسابقه دور نباشد.

واژه های کلیدی: آبادان | بازیکن | پیروزی | استفاده | استقلال | بازیکنان | تیم استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog