کروبیان آسمان اخبار جایزه سریال برنامه

کروبیان: آسمان اخبار جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش تلویزیون

گت بلاگز اردبیل کاهش میزان خشونت در استان اردبیل

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل گفت: براساس ارزیابی‌ها و آمارهای موجود میزان وقوع خشونت در استان در فروردین امسال در مقایسه با مدت مشابه

کاهش میزان خشونت در استان اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،یوسف خدادادی در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر با فعالیتها واقدامات پیشگیرانه دادگستری استان و همکاری و تعامل مناسب و مطلوب دستگاه های اجرایی استان شاهد کم کردن وقوع جرم در استان هستیم و حتی بعضی از جرائم نیز متوقف شده است است.

وی از کم کردن میزان خشونت در استان اردبیل خبر داد وگفت: براساس ارزیابی ها و آمارهای موجود میزان وقوع خشونت در استان اردبیل در فروردین امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کم کردن یافته که تلاش و جدیت بر این است تا این روند کاهشی با کارها و فعالیت های متفاوت در استان استمرار داشته باشند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه اولویت مهم در جهت کم کردن میزان جرائم متفاوت در سطح استان استفاده از راهکارهای پیشگیرانه هست، تصریح کرد: توسعه کارها پیشگیرانه با نشانه ساختن فرهنگ در بحث کم کردن جرائم از بااهمیت ترین برنامه ها و اولویت ها بوده که تلاش می کنیم در این زمینه از تمامی ظرفیت های موجود استفاده کنیم.

کاهش میزان خشونت در استان اردبیل

خدادادی با اشاره به بعضی تخلفات در حوزه فروش املاک و وجود اختلافات در این حوزه بیان کرد: جهت اینکه بتوانیم از بعضی تخلفات در این زمینه جلوگیری کنیم صاحبان بنگاه های معاملاتی مکلف شده است اند تا قبل از اقدام به خرید و فروش ملک از فروشنده گواهیبانکی مبنی بر اوضاع وام ودر رهن بودن ملک و نیز بعضی موارد در این حوزه و نیز گواهی از دفاتر اسناد رسمی مبنی بر عدم توقیف ملک و یا ممنوع المعاملهبودن فروشنده را دریافت کنند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل افزود: با اتخاذ تمهیدات مورد نیاز در این حوزه نیز انتظار می رود اختلافات و تخلفات در حوزه خرید و فروش املاک در سطح استان کم کردن یافته و بتوانیم شاهد ساماندهی فعالیت ها در این حوزه باشیم.

وی اظهار کرد: در زمینه سایر تخلفات و جرائم نیز تلاش و جدیت بر این است تا با توسعه برنامه های پیشگیرانه و کارها فرهنگی در کنار مبارزه جدی با جرائم، میزان تخلفات را در سطح استان کم کردن داده و آرامش هر چه زیاد را در جامعه تامین کنیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل گفت: براساس ارزیابی‌ها و آمارهای موجود میزان وقوع خشونت در استان در فروردین امسال در مقایسه با مدت مشابه

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: خشونت | تخلفات | اردبیل | پیشگیری | دادگستری | اردبیل | میزان خشونت | وقوع جرم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog