کروبیان آسمان اخبار جایزه سریال برنامه

کروبیان: آسمان اخبار جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش تلویزیون

گت بلاگز بین‌الملل آغاز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در مناطق فرا سرزمینی

رای گیری در چارچوب دور نهایی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در مناطق فرا سرزمینی این کشور شروع شد.

آغاز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در مناطق فرا سرزمینی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از فرانس 24، رای گیری در چارچوب دور نهایی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در مناطق فرا سرزمینی این کشور شروع شده است است.

به علت اختلاف زمانی، مناطق فراسرزمینی فرانسه در فاصله کمتر از بیست و چهار ساعت تا برگزاری انتخابات در متروپل فرانسه، رای گیری را شروع کرده اند. گویان، جزایر آنتیل و همچنین فرانسویان ساکن در کشورهای آمریکای شمالی از جمله بخش هایی هستند که انتخابات در آنها شروع شده است است.

در کانادا صف رای دهندگان با آنچه در دور اول انتخابات مشاهده شده است هست، برابری می کند.

آغاز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در مناطق فرا سرزمینی

این در حالی است که در متروپل و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، تمهیدات امنیتی به شکلی قابل توجه شدت یافتن شده است هست. پنجاه هزار نیروی پلیس و ژاندارمری جهت تامین امنیت صندوق های رای به کار گرفته شده است اند.

فرانس 24 راجع به تمهیدات امنیتی در شهر نیس که این آخرهای نشانه سوء قصد تروریستی بوده هست، گزارش می دهد: در ورودی هر حوزه انتخابیه بازدیدهای امنیتی جهت مقابله با خطر کارها تروریستی انجام می گیرد و یک شماره خاص جهت اطلاع دادن به پلیس جهت مداخله فوری احتمالی در نظر گرفته شده است هست. به طور مثال در نیس هر یک از روسای حوزه های انتخابیه به یک گیرنده و فرستنده هشدار مجهز شده است که به طور خودکار به مرکز کنترل تصویری شهر وصل می شود. در این مرکز دوربین های مستقر در حوزه های انتخابیه به طور مستمر رصد می شوند.

ساندرا برتن مسئول مرکز نظارت شهری نیس می گوید: هنگامی که هشدار داده شد، تصویرهای دوربین های نزدیک به محل هشدار به صورت خودکار فعال می شوند و مورد رصد قرار می گیرند.

رای گیری در چارچوب دور نهایی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در مناطق فرا سرزمینی این کشور شروع شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرانسه | دوربین | فرانسه | انتخابات | تمهیدات امنیتی | انتخابات ریاست جمهوری | بین الملل | انتخابات فرانسه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog